Harmonogram nabożeństw w dniach 16.05-22.05.2022

Wtorek 17.05.2022 Wieczernia  – godz. 17.00 ( w kaplicy ) Środa 18.05.2022 Święto połowy okresu Pięćdziesiątnicy Liturgia – godz. 8.30 Piątek 20.05.2022 Liturgia – godz.8.30 Wieczernia  – godz. 17.00 Sobota 21.05.2022 Św. Apostoła i Ewangelisty Jana Teologa Liturgia – godz.9.00 Wsienoszcznoje Bdienije -17.00 Niedziela 22.05.2022 Przeniesienie relikwii Św. Mikołaja Cudotwórcy I Więcej…

Harmonogram nabożeństw w Paschalnym Tygodniu

Harmonogram nabożeństw Tygodnia Paschalnego Niedziela-24.04.2022 PASCHA Połunoszcznica, Jutrznia i Liturgia-23.30 II Liturgia-9.00 Wieczernia-13.00 W Słochach Annopoloskich – Połunoszcznica, Jutrznia i Liturgia-23.30 Poniedziałek-25.04.2022  Jutrznia-9.00 Liturgia-10.00 Wieczernia-17.00 Liturgia w Słochach Annopolskich-10.00 Wtorek – 26.04.2022 Jutrznia – 8.00 Liturgia – 9.00 Wieczernia – 17.00 – w kaplicy Środa- 27.04.2022 Liturgia-8.30 Wieczernia-17.00- w kaplicy Więcej…

Harmonogram nabożeństw Wielkiego Tygodnia i Świąt Zmartwychwsta

Wielki Poniedziałek – 18.04.2022 Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów-8.00 Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów w Słochach Annopolskich – 9.00 Jutrznia-17.00 – w Kaplicy Wielki Wtorek-19.04.2022 Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów-8.00 Jutrznia -17.00 – w Kaplicy Wielka Środa-20.04.2022 Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów- 8.00 Jutrznia-17.00 – w Kaplicy Wielki Czwartek – 21.04.2022 Więcej…

Harmonogram nabożeństw VI Tygodnia Wielkiego Postu

Poniedziałek 11.04.2022 Czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia – godz. 8.00 Wielkie Powieczerze i Litija za zmarłych – godz.17.00 Wtorek 12.04.2022 Czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia – godz. 8.00 Środa 13.04.2022 Czasy, Izobrazitielnyje i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów – godz.8.00 Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów – godz. 17.00 Czwartek 14.04.2022 Czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia – Więcej…

Zakończenie remontu kaplicy

Tak wyglada nasza kaplica po generalnym remoncie. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do finalizacji tego pięknego dzieła: wykonawcy: firmie Pana Andrzeja Siemieniuka z Siemiatycz, za wsparcie Panu Januszowi Podgórzakowi -MPO, wszystkim ofiarodawcom, ludziom dobrej woli, Parafianom za zrobienie porządków po remoncie, duchowieństwu: ojcom: Michałowi Siemieniukowi, Tarasowi Diachuk i Włodzimierzowi Więcej…

Harmonogram nabożeństw IV Tygodnia Wielkiego Postu

Poniedziałek 28.03.2022 Czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia – godz.8.00 Wielkie Powieczerze i Litija za zmarłych godz.17.00 Wtorek 29.03.2022 Czasy, Izobrazitielnyje, Wieczernia i Litija za zmarłych- godz.8.00 Wieczorne nabożeństwo odwołane Środa 30.03.2022 Czasy, Izobrazitielnyje i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów – godz.8.00 Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów i Litija za zmarłych godz.17.00 Czwartek 31.03.2022 Czasy, Więcej…

Harmonogram nabożeństw III Tygodnia Wielkiego Postu.

Poniedziałek 21.03.2022 Czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia – godz.8.00 Utrenia i Litija za zmarłych godz.17.00 Wtorek 22.03.2022 Dzień pamięci 40 męczenników z Sebasty Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów – godz.8.00 Wielkie Powieczerze i Litija za zmarłych – godz.17.00 Środa 23.03.2022 Czasy, Izobrazitielnyje i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów – godz.8.00 Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów Więcej…

Harmonogram nabożeństw II Tygodnia Wielkiego Postu

Poniedziałek 14.03.2022 Czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia – godz.8.00 Wielkie Powieczerze i Litija za zmarłych – godz.17.00 Wtorek 15.03.2022 Czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia – godz.8.00 Wielkie Powieczerze i Litija za zmarłych – godz.17.00 Środa 16.03.2022 Czasy, Izobrazitielnyje i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów – godz.8.00 Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów i Litija za zmarłych Więcej…