Harmonogram nabożeństw w dniach 18.10- 24.10.2021

Wtorek-19.10.2021 Akafist – godz.17.00 Środa-20.10.2021 Liturgia – godz. 8.30 Piątek-22.10.2021 Liturgia – godz. 8.30 Akafist – godz. 17.00 Sobota- 23.10.2021 Liturgia – godz. 8.30 Wsienocznoje Bdienije- godz. 17.00 Niedziela-24.10.2021 I Liturgia – godz. 9.00 II Liturgia – godz. 11.00 Wieczernia – godz.17.00 W cerkwi w Słochach Annopolskich Liturgia  – godz.10.00

Harmonogram nabożeństw w dniach 11.10- 17.10.2021 r.

Wtorek-12.10.2021 Akafist – godz.17.00 Środa-13.10.2021 Liturgia – godz. 8.30 Wsienocznoje Bdienije – godz. 17.00 Czwartek – 14.10.2021 Święto Opieki Matki Bożej Liturgia – godz.9.00 Akafist – godz. 17.00 Piątek-15.10.2021 Liturgia – godz. 8.30 Akafist – godz. 17.00 Sobota- 16.10.2021 Liturgia – godz. 8.30 Wsienocznoje Bdienije- godz. 17.00 Niedziela-17.10.2021 I Liturgia Więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 04.10-10.10.2021

Wtorek-05.10.2021 Akafist – godz.17.00 Środa-06.10.2021 Liturgia – godz. 8.30 Czwartek – 07.10.2021 Liturgia – godz.9.00 Piątek-08.10.2021 Liturgia – godz. 8.30 Wsienocznoje Bdienije – godz. 17.00 Sobota- 09.10.2021 Św. Apostoła Jana Teologa Liturgia – godz. 9.00 =============================== Uroczyste powitanie relikwi Świętych Apostołów Piotra i Pawła – godz.16.30 Wsienocznoje Bdienije- godz. 17.00 Więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 27.09.- 03.10.2021

Poniedziałek-27.09.2021 Święto Podwyższenia Krzyża Pańskiego Liturgia – 9.00 Akafist – godz. 17.00 W cerkwi w Słochach Annopolskich Liturgia – godz. 8.30 Wtorek-28.09.2021 Akafist – godz.17.00 Środa-29.09.2021 Liturgia – godz.8.30 Piątek-01.10.2021 Liturgia – godz. 8.30 Akafist – godz. 17.00 Sobota- 02.10.2021 Liturgia – godz. 8.30 Wsienocznoje Bdienije – 17.00 Niedziela-03.10.2021 I Więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 20.09-26.09.2021

Poniedziałek-20.09.2021 Wsienocznoje Bdienije – godz. 17.00 Wtorek-21.09.2021 Narodzenie NMP Liturgia – godz. 9.00 Akafist– godz.17.00 Środa-22.09.2021 Liturgia – 8.30 Piątek-24.09.2021 Liturgia – godz. 8.30 Akafist – godz. 17.00 Sobota- 25.09.2021 Liturgia – godz. 8.30 Wsienocznoje Bdienije – 17.00 Niedziela-26.09.2021 I Liturgia – godz. 9.00 II Liturgia-godz.11.00 Po II Liturgii Akafist Więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 13.09-19.09.2021

Wtorek-14.09.2021 Akafist do Św. Gabriela– godz.17.00 Środa-15.09.2021 Liturgia – godz.8.30 Piątek-17.09.2021 Liturgia – godz. 8.30 Sobota – 18.09.2021 Liturgia – 8.30 Wsienocznoje Bdienije – godz. 17.00 Niedziela-19.09.2021 I Liturgia – godz. 9.00 II Liturgia-godz.11.00 Wieczernia- godz.17.00 W cerkwi w Słochach Annopolskich Liturgia– godz.10.00

Harmonogram nabożeństw w dniach 06.09-12.09.2021

Wtorek-07.09.2021 Akafist do Św. Gabriela– godz.17.00 Środa-08.09.2021 Liturgia – godz.8.30 Piątek-10.09.2021 W tym dniu Liturgia nie będzie odprawiana Wsienocznoje Bdienije– godz.17.00 Sobota-11.09.2021          Ścięcie Głowy Św. Jana Chrzciciela Dzień postny Liturgia – godz. 9.00 Po Liturgii będzie sprawowana panichida Wsienocznoje Bdienije -godz. 17.00 Niedziela-12.09.2021 I Liturgia – godz. 9.00 II Więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 30.08-05.09.2021

Poniedziałek-30.08.2021 Utrenia z Obrzędem Pogrzebu Matki Bożej-godz.17.00 Wtorek-31.08.2021 Akafist do Św. Gabriela– godz.17.00 Środa-01.09.2021 Molebien przed rozpoczęciem Roku Szkolnego- godz.-8.00 Liturgia- godz.8.30 Piątek-03.09.2021 Liturgia – godz. 8.30 Akafist– godz.17.00 Sobota-04.09.2021 Liturgia – godz. 8.30 Wsienocznoje Bdienije -godz. 17.00 Niedziela-05.09.2021 I Liturgia – godz. 9.00 II Liturgia-godz.11.00 Po II Liturgii Molebien Więcej…