Harmonogram nabożeństw w dniach 25.12.2023-01.01.2024

Poniedziałek-25.12.2023 Św. Spirydona Liturgia-godz.8.30 (cerkiew parafialna) Wieczernia -godz. 17.00 (cerkiew parafialna) Wtorek – 26.12.2023 Liturgia-godz.8.30 (cerkiew parafialna) Wieczernia– godz.17.00 (kaplica na plebanii) Środa – 27.12.2023 Liturgia– godz.8.30 (kaplica na plebanii) Czwartek-28.12.2023 Liturgia– godz.8.30 (kaplica na plebanii) Piątek 29.12.2023 Liturgia-godz.8.30 (kaplica na plebanii) Wieczernia-godz.17.00 (kaplica na plebanii) Sobota-30.12.2023 Liturgia-godz.8.30 Wsienoszcznoje Bdienije-godz.17.00 Dowiedz się więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 18.12-24.12.2023 r.

Poniedziałek-18.12.2023 Liturgia-godz.8.30 (kaplica na plebanii) Wsienoszcznoje Bdienije-godz 17.00 (cerkiew parafialna) Wtorek – 19.12.2023 Świętego Mikołaja Cudotwórcy Liturgia-godz.9.00 (cerkiew parafialna) Akafist do Św. Mikołaja– godz.17.00 (kaplica na plebanii) Środa – 20.12.2023 Liturgia– godz.8.30 (kaplica na plebanii) Czwartek-21.12.2023 Liturgia– godz.8.30 (kaplica na plebanii) Piątek 22.12.2023 Liturgia-godz.8.30 (cerkiew parafialna) Akafist-godz.17.00 (cerkiew parafialna) Sobota-23.12.2023 Dowiedz się więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 11.12-17.12.2023 r.

Poniedziałek-11.12.2023 Liturgia-godz.8.30 (kaplica na plebanii) Wtorek – 12.12.2023 Liturgia-godz.8.30 (cerkiew parafialna)  Wieczernia– godz.17.00 (kaplica na plebanii) Środa – 13.12.2023 Liturgia– godz.8.30 (kaplica na plebanii) Czwartek-14.12.2023 Liturgia– godz.8.30 (kaplica na plebanii) Piątek 15.12.2023 Z powodu rekolekcji duchowieństwa liturgii nie będzie Akafist-godz.17.00 (cerkiew parafialna) Sobota-16.12.2023 Liturgia-godz.8.30 Wsienoszcznoje Bdienije-godz.17.00 Niedziela-17.12.2023 Św. Wielkiej Męczennicy Dowiedz się więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 04.12-10.12.2023 r.

Poniedziałek-04.12.2023Święto Wprowadzenia Bogurodzicy do świątyni Liturgia-godz.9.00 Wieczernia-godz.17.00 (w cerkwi parafialnej) Cerkiew w Słochach Annopolskich Liturgia-godz.8.00 Wtorek – 05.12.2023 Liturgia-godz.8.30  Akafist do Św.Gabriela– godz.17.00 (kaplica na plebanii) Środa – 06.12.2023 Liturgia– godz.8.30 (kaplica na plebanii) Czwartek-07.12.2023 Liturgia– godz.8.30 (kaplica na plebanii) Piątek 08.12.2023 Liturgia-godz.8.30 (kaplica na plebanii) Akafist-godz.17.0 (cerkiew parafialna) Sobota Dowiedz się więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 27.11.-03.12.2023 r.

Wtorek – 28.11.2023 Początek Postu przed Bożym Narodzeniem Liturgia-godz.8.30 (kaplica na plebanii)  Akafist do Św.Gabriela– godz.17.00 (kaplica na plebanii) Środa – 29.11.2023 Liturgia– godz.8.30 (kaplica na plebanii) Czwartek-30.11.2023 Liturgia– godz.8.30 (kaplica na plebanii) Piątek 01.12.2023 Liturgia-godz.8.30 (kaplica na plebanii) Akafist-godz.17.00   (cerkiew parafialna) Sobota 02.12.2023 Liturgia-godz.8.30 (cerkiew parafialna) Wsienoszcznoje Bdienije-godz.17.00 Dowiedz się więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 20.11.-26.11.2023

Poniedziałek-20.11.2023 Wsienoszcznoje Bdienije-godz.17.00 Wtorek – 21.11.2023 Sobór arcystratega Michała i wszystkich św. Mocy Niebios Liturgia-godz.9.00  Akafist do Św.Gabriela– godz.17.00 (kaplica na plebanii) Środa – 22.11.2023 Liturgia– godz.8.30 Piątek 24.11.2023 Liturgia-godz.8.30 Akafist-godz.17.00 Sobota 25.11.2023 Liturgia-godz.8.30 Wsienoszcznoje Bdienije-godz.17.00 Niedziela 26.11.2023 Św. Jana Chryzostoma  I Liturgia– godz. 9.00 II Liturgia-godz.11.00 Po II Liturgii Dowiedz się więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 06.11-13.11.2023 r.

Wtorek – 07.11.2023  Akafist do Św.Gabriela– godz.17.00 (kaplica na plebanii) Środa – 08.11.2023 Liturgia– godz.8.30 Piątek 10.11.2023 Liturgia-godz.8.30 Akafist-godz.17.00 Sobota 11.11.2023 Nabożeństwo w intencji Ojczyzny-godz.9.00 Liturgia-godz.9.45 Wsienoszcznoje Bdienije-godz.17.00 Niedziela 12.11.2023  I Liturgia– godz. 9.00 II Liturgia-godz.11.00       Wieczernia– godz. 17.00 Cerkiew w Słochach Annopolskich Liturgia– godz. 10.00

Harmonogram nabożeństw w dniach 30.10-05.11.2023

Wtorek – 31.10.2023  Akafist do Św.Gabriela– godz.17.00 (kaplica na plebanii) Środa – 01.11.2023 Święcenie grobów na cmentarzu komunalnym od godz.7.30 Liturgia i ogólna panichida– godz.10.00 Święcenie grobów na cmentarzu parafialnym od godz.12.00 Piątek 03.11.2023 Liturgia-godz.8.30 Akafist-godz.17.00 Sobota 04.11.2023 Sobota Św. Dymitra- wspomnienie zmarłych Ikony Kazańskiej Matki Bożej Święcenie grobów na Dowiedz się więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 23.10-29.10.2023

Wtorek – 24.10.2023  Akafist do Św.Gabriela– godz.17.00 (kaplica na plebanii) Środa – 25.10.2023 Liturgia – godz.8.30 Czwartek-26.10.2023 Wsienoszcznoje Bdienije-godz.17.00 Piątek 27.10.2023 Świętej Paraskiewy Serbskiej Małe Poświęcenie Wody– godz. 8.30 Akafist-godz.9.00 Liturgia-godz.10.00 Sobota 28.10.2023 Liturgia-godz.8.30 Wsienoszcznoje Bdienije-godz.17.00     Niedziela 29.10.2023   Liturgia– godz. 9.00 Po Liturgii Akafist       Wieczernia– godz. 17.00 Dowiedz się więcej…