Harmonogram nabożeństw w dniach 24.05-30.05.2021

Wtorek- 25.05.2021 Akafist do  Św. Gabriela – godz. 17.00 Środa – 26.05.2021 Święto połowy okresu Pięćdziesiątnicy Liturgia– godz.8.30 Po Liturgii małe poświęcenie wody Piątek- 28.05.2021   Liturgia– godz.8.30 Akafist – godz. 17.00 Sobota – 29.05.2021 Liturgia – godz.8.30 Wsienoszcznoje Bdienije – godz.17.00 Niedziela -30.05.2021 O Samarytance I Liturgia- godz.9.00 II Więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 10.05-16.05.2021

Wtorek- 11.05.2021 Akafist do  Św. Gabriela – godz. 17.00 Środa – 12.05.2021 Liturgia– godz.8.30 Piątek- 14.05.2021   Liturgia– godz.8.30 Akafist – godz. 17.00 Sobota – 15.05.2021 Liturgia – godz.8.30. Wsienoszcznoje Bdienije – godz.17.00 Niedziela -16.05.2021 Św. Niewiast niosących wonności I Liturgia- godz.9.00 II Liturgia – godz. 11.00 Wieczernia – godz.17.00 Więcej…

Harmonogram nabożeństw w Tygodniu Paschalnym

Niedziela-02.05.2021. PASCHA Połunoszcznica, Jutrznia i Liturgia-23.30 II Liturgia-9.00 Wieczernia-13.00 W Słochach Annopoloskich-Połunoszcznica, Jutrznia i Liturgia-23.30 Poniedziałek-03.05.2020. Św. Mcz. Mł. Gabriela Zabłudowskiego Jutrznia-8.30 Liturgia-10.00 Po Liturgii zostanie odsłużony molebien za maturzystów Wieczernia-17.00 Liturgia w Słochach Annopolskich-10.00 Wtorek – 04.05.2021 Jutrznia – 8.00 Liturgia – 9.00 Wieczernia – 17.00 Środa- 05.05.2021 Liturgia-8.30 Więcej…

Harmonogram nabożeństw Wielkiego Tygodnia, święcenia pokarmów oraz Święta Paschy

Wielki Poniedziałek -26.04.2021 Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów-8.00 Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów w Słochach Annopolskich- 9.00 Jutrznia-17.00 Wielki Wtorek-27.04.2021 Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów-8.00 Jutrznia -17.00 Wielka Środa-28.04.2021 Czasy, Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów- 8.00 Jutrznia-17.00 Wielki Czwartek-29.04.2021 Liturgia Św. Bazylego Wielkiego- 8.00 Jutrznia Wielkiego Piątku z czytaniem 12 Ewangelii-17.00 Jutrznia Więcej…

Harmonogram nabożeństw VI Tygodnia Wielkiego Postu

Poniedziałek-19.04.2021 Wielkopostne czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia – godz. 8.00 Wielkie Powieczerze, Akatyst i Litija za zmarłych – godz.17.00 Wtorek- 20.04.2021 Wielkopostne Czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia -godz.8.00 Wielkie Powieczerze, Akatyst i Litija za zmarłych-godz. 17.00 Środa – 21.04.2021 Wielkopostne Czasy, Izobrazitielnyje i  Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów – godz.8.00 Liturgia Uprzednio Poświęconych Więcej…

Harmonogram nabożeństw IV Tygodnia Wielkiego Postu

Poniedziałek-05.04.2021 Wielkopostne czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia – godz. 8.00 Wielkie Powieczerze, Akatyst do Św. Krzyża i Litija za zmarłych – godz.17.00 Wtorek- 06.04.2021 Wielkopostne Czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia – godz.8.00 Wsienoszcznoje Bdienije- godz. 17.00 Środa – 07.04.2021 Zwiastowanie Bogurodzicy Liturgia – godz.9.00 Małe Powieczerze i Akatyst do Matki Bożej – Więcej…

Harmonogram nabożeństw II Tygodnia Wielkiego Postu

Poniedziałek – 22.03.2021 Wspomnienie 40 Męczenników z Sebasty Wielkopostne Czasy, Izobrazitielnyje i Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów – godz.8.00 Wielkie Powieczerze, Akatyst i Litija za zmarłych- godz.17.00 Wtorek -23.03.2021 Wielkopostne Czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia-8.00 Wielkie Powieczerze, Akatyst i Litija za zmarłych- godz.17.00 Środa -24.03.2021 Wielkopostne Czasy, Izobrazitielnyje i Liturgia Uprzednio Poświęconych Więcej…

Harmonogram nabożeństw I Tygodnia Wielkiego Postu

Poniedziałek 15.03.2021 Czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia godz.8.00 Wielkie Powieczerze z czytaniem Kanonu Św. Andrzeja z Krety godz.17.00 Cerkiew w Słochach Annopolskich Wielkie Powieczerze z czytaniem Kanonu Św. Andrzeja z Krety godz.17.00 Wtorek 16.03.2021 Czasy, Izobrazitielnyje i Wieczernia godz.8.00 Wielkie Powieczerze z czytaniem Kanonu Św. Andrzeja z Krety godz.17.00 Cerkiew w Więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 01.03-07.03.2021

Wtorek 02.03.2021 Akatyst do Św. Gabriela godz.17.00 ( kaplica) Środa  03.03.2021 Liturgia godz. 8.30 Piątek  05.03.2021 Liturgia godz. 8.30 Utrenia za zmarłych godz.17.00 Sobota  06.03.2021 Rodzicielska sobota. Wspomnienie zmarłych Liturgia godz. 8.30 Po Liturgii Panichida Wsienoszcznoje Bdienije godz. 17.00 Niedziela 07.03.2021 O Sądzie Ostatecznym I Liturgia godz. 9.00 II Liturgia Więcej…