Harmonogram nabożeństw w dniach 18.01-24.01.2021

Poniedziałek  18.01.2021 Królewskie Godziny Kanoniczne godz. 8.00 Liturgia św. Bazylego Wielkiego i Wielkie Poświęcenie Wody godz. 9.00 Wielkie Poświęcenie Wody w cerkwi w Słochach Annopolskich godz. 14.00 Wsienoszcznoje Bdienije godz. 17.00 Wtorek  19.01.2021 Święto Chrztu Pańskiego Liturgia godz. 9.00 Wielkie Poświęcenie Wody nad Zalewem Siemiatyckim godz. 12.00 Wieczernia godz.17.00 Środa  Więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 11.01-17.01.2021

Wtorek-12.01.2021 (kaplica) Akafist do Św. Gabriela-17.00 Środa-13.01.2021 Liturgia-8.30 Wsienoszcznoje Bdienije-17.00 Czwartek-14.01.2021 Święto Obrzezania Pańskiego i Św. Bazylego Wielkiego Liturgia-9.00 Piątek -15.01.2021 Liturgia-8.30 Akafist -17.00 Sobota-16.01.2021 Liturgia-8.30 Wsienoszcznoje Bdienije-17.00 Niedziela-17.01.2021 I Liturgia-9.00 II Liturgia-11.00. Wieczernia-17.00 W Słochach Annopolskich Liturgia -10.00

Chrystus się rodzi! Wychwalajcie Go!

Drodzy Bracia i Siostry! Święta Narodzenia naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa są okresem, w którym szczególnie odczuwamy Bożą miłość do nas grzesznych. Bezgrzeszny Bóg staje się człowiekiem, aby każdy człowiek mógł wrócić do utraconego Raju. Podczas tych świątecznych dni w szczególny sposób pielęgnujemy w naszych sercach miłość, szacunek, duchowe ciepło. Staramy Więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 04.01.-10.01.2021

Poniedziałek-04.01.2021 Liturgia-8.30 Wieczernia-17.00 Wtorek-05.01.2021 Liturgia-8.30 Królewskie Godziny Kanoniczne-17.00 Środa-06.01.2021 Wigilia Święta Narodzenia Chrystusa Liturgia-9.00 Czwartek-07.01.2021 Święto Narodzenia Chrystusa W nocy z 6/7 stycznia Wielkie Powieczerze, Utrenia -22.00 I Liturgia-0.00 7 stycznia w dzień II Liturgia – 9.00 Wieczernia-13.00 Cerkiew w Słochach Annopolskich W nocy z 6/7 stycznia Wielkie Powieczerze, Utrenia Więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 28.12.2020-03.01.2021

Poniedziałek-28.12.2020 Liturgia-8.30 Wieczernia-16.00 Wtorek-29.12.2020 Liturgia-8.30 Akafist do Św. Gabriela Zabłudowskiego-17.00  ( kaplica ) Środa-30.12.2020 Liturgia-8.30 Wieczernia-17.00 Czwartek-31.12.2020 Liturgia – 8.30 Wieczernia-17.00 Piątek -01.01.2021 Liturgia-0.00 ( nocna Liturgia) Wieczernia-17.00 Sobota-02.01.2021 Liturgia-8.30 Wsienocznoje Bdienije-17.00 Niedziela-03.01.2021 Niedziela Świętych Ojców I Liturgia-9.00 II Liturgia-11.00. Po II Liturgii Molebien Wieczernia -17.00 Cerkiew w Słochach Annopolskich Więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 21.12-27.12.2020

Poniedziałek-21.12.2020 Liturgia-9.00 Wieczernia-17.00 Wtorek-22.12.2020 Liturgia-8.30 Akafist do Św. Gabriela Zabłudowskiego-17.00  ( kaplica ) Środa-23.12.2020 Liturgia-8.30 Wieczernia-17.00 Czwartek-24.12.2020 Liturgia – 8.30 Wieczernia-17.00 Piątek -25.12.2020 Liturgia-8.30 Wieczernia-17.00 Sobota-26.12.2020 Liturgia-8.30 Wsienocznoje Bdienije-17.00 Niedziela-27.12.2020 Niedziela Świętych Praojców I Liturgia-9.00 II Liturgia-11.00. Po II Liturgii Akafist za zmarłych Liturgia i Akafist w Słochach Annopolskich-10.00 Wieczernia-17.00

Harmonogram nabożeństw w dniach 14-20.12.2020

Poniedziałek-14.12.2020 Liturgia-8.30 Wieczernia-17.00 Wtorek-15.12.2020 Liturgia-8.30 Akafist do Św. Gabriela Zabłudowskiego-17.00  ( kaplica ) Środa-16.12.2020 Liturgia-8.30 Wieczernia-17.00 Czwartek-17.12.2020 Św. Wlkmcz Barbary Liturgia – 9.00 Wieczernia-17.00 Piątek -18.12.2020 Liturgia-8.30 Wsienocznoje Bdienije-17.00 Sobota-19.12.2020 Św. Mikołaja Cudotwórcy Liturgia-9.00 Liturgia w Słochach Annopolskich-9.00 Wsienocznoje Bdienije-17.00 Niedziela-20.12.2020 I Liturgia-9.00 II Liturgia-11.00 Liturgia w Słochach Annopolskich-10.00 Wieczernia-17.00

Harmonogram nabożeństw w dniach 30.11-6.12.2020

Poniedziałek -30.11.2020 Liturgia-8.30 Wieczernia-17.00 Wtorek -01.12.2020 Liturgia-8.30 Akafist do Św. Gabriela -17.00 ( kaplica) Środa -02.12.2020 Liturgia – 8.30 Wieczernia-17.00 Czwartek 03.12.2020 Liturgia-8.30 Wsienocznoje Bdienije-17.00 Piątek -04.12.2020 Święto Wprowadzenia Najświętszej Bogurodzicy do Świątyni Liturgia – 9.00Wieczernia – 17.00 Sobota -05.12.2020 Liturgia-8.30 Wsienocznoje Bdienije-17.00 Niedziela-06.12.2020 I Liturgia -9.00 II Liturgia -11.00 Więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 23.11-29.11.2020

Wtorek -24.11.2020 Akafist do Św. Gabriela -17.00 ( kaplica) Środa -25.11.2020 Liturgia – 8.30 Czwartek 26.11.2020.  Pamięć Św. Jana Chryzostoma Liturgia-8.30 Piątek -27.11.2020 Liturgia – 8.30 Akafist – 17.00 Sobota -28.11.2020 Początek Postu Filipowego Liturgia-8.30 Wsienocznoje Bdienije-17.00 Niedziela-29.11.2020  I Liturgia -9.00 II Liturgia -11.00 Po II Liturgii będzie odprawiony Akafist Więcej…

Harmonogram nabożeństw w dniach 15.11-22.11.2020

Niedziela-15.11.2020 Liturgia -9.00 Liturgia w Słochach Annopolskich-10.00 Akafist-17.00 Wtorek-17.11.2020 Akafist do Św. Gabriela -17.00 ( kaplica) Środa – 18.11.2020 Liturgia -8.30 Piątek- 20.11.2020 Liturgia-8.30 Wieczernia -17.00 Sobota-21.11.2020 . Św. Arcystratega Michała i wszystkich Mocy Niebiańskich Liturgia-9.00 Wsienocznoje Bdienije-17.00 Niedziela-22.11.2020 I Liturgia-9.00 II Liturgia-11.00 Liturgia w Słochach Annopolskich -10.00 Wieczernia -17.00